ankara escort
Güncel Yazılar

Makale Gönder

Makalenizi Gönderin, Uiportal’da Yayınlansın

Uluslararası ilişkiler disiplini kapsamında; Uluslararası Politika, Uluslararası İlişkiler Teorisi, Dış Politika Analizi, Türk Dış Politikası, Diplomasi Tarihi, Küresel Sorunlar, Avrupa Birliği, Uluslararası Örgütler, Siyaset Bilimi, Siyasi Tarih, Uluslararası Hukuk, Uluslararası İktisat, Güvenlik, Bölgesel Çatışma Çalışmaları ile Alan Çalışmaları üzerine kaleme aldığınız ödevleriniz, projeleriniz, makaleleriniz varsa bize ulaştırın ve bizde sitemizin makaleler menüsü içersinde ilgili kategoride değerlendirelim.

Uluslararası ilişkiler Bölümünde okuyan ya da mezun olan değerli uluslararası ilişkiler mensuplarının çalışmalarını yaşatmak ve dünyanın istifadesine sunmak istiyoruz. Bu sayede hem emeğiniz unutulmasın hem de fikir ve düşünceleriniz ilgili insanların yorum ve görüşleriyle anlam kazansın.

Uiportal.net olarak sizlerden gelmesini arzuladığımız ve yukarıda sıralanan alan konularında yazılmış uygun makaleleri yayımlamaktan onur duyacağımızı belirtelim. Uzun sayılabilecek çalışmalarınıza da Doküman Menümüz içerisinde ilgili kategoride yer verilecektir.

En az 300 kelimeden oluşan makale veya çalışmalarınızı editor@uiportal.net adresine gönderin. Kelime sayısı için üst limit yoktur. Makalenizi içinde dipnotları bulunan Microsoft Word dosyası halinde de iletebilirsiniz. Yazılarınız editör kontrolünden geçtikten sonra, uygun görülmesi durumunda sitemizde isminizle birlikte yayınlanacaktır. Makalenin sonunda yayınlanmak üzere tam adınızla birlikte üniversitenizin ve bölümünüzün adını yazmayı ve hakkınızda kısa bir bilgi vermeyi unutmayın.

Çalışmalarınızı gönderirken bir sayı sınırlaması yapılmamıştır. Yukarıda bahsedildiği üzere genel şartları sağladığı müddetçe bütün yazılarınız yayınlanmaya çalışılacaktır. Çalışmalarınızın dili Türkçe’nin dışında İngilizce de olabilir.

Çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tek Yorum

  1. Bölümüm kamu yönetimi olamasına rağmen kendim için çok değerli ve yararlı makaleler var. Bu imkanı sağladığınız için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir