ankara escort
Güncel Yazılar

Yankinin Çocukları

Doküman bir kitap özetidir.

Kitabın Adı: Yanki’nin Çocukları

Kitabın Yazarı: Hakan Türk, Selahattin Soylu

Hazırlayan: Köksal Dayı

Bu kitabımızın yazılmasındaki gaye, ne ABD’ye karşı bir düşmanlık ne de yalakalık için değil, ABD’nin kendi belgelerine dayanılarak Türk ve dünya kamuoyunu aydınlatmak ve Yanki’nin Çocuklarının gerçek yüzlerini sergilemek için yazılmıştır.

Eğer geçmişte yaşamış olayları bilmezsek, gelecekte neler olabileceğine dair sağlıklı değerlendirmeler yapamayız. İlk bakışta bir hiç yüzünden çıktığı sanılan Ağustos 1914’deki 1inci Dünya Savaşı, aslında planlanmış ve çok kurnazca uygulanmış bir çalışmaydı. O savaştan tam 25 yıl sonra Ağustos 1939’da Adolf Hitler ile Türkiye’nin içinde olduğu Avrasya’daki işbirliğini yok etmek isteyenlerin amaçlarına ulaşmak için Hitler’i kullandıkları bir savaştı. Bugün ABD’nin hedef tahtasında yer alan ülkelerden birisi de Türkiye’dir. Fakat bizimle direkt kapışmadan önce ön hazırlık yapabilmek için Irak’ı işgal etti. Sırada İran görünse de İsrail’in Lübnan tarafından gelebilmesi için Suriye’nin İran’dan önce halledilmesi gerektiğini biliyorlar. Önce etrafımızı ateş çemberiyle çevirecekler, bu arada varolan hükümetlerle yapacakları ikili anlaşmalarla İncirlik Üssü, Türkiye’nin daha birçok liman ve havaalanlarını kendi kontrollerine almaya çalışacaklar ki, bir gece ansızın dost kisvesinde görünen düşmanlıklarını gerçekleştirebilsinler.

ABD dünyayı yönetmeye çalışırken ABD Başkanı ve diğer hükümet yetkililerini kimlerin yönettiğine gelin birlikte bakalım: Hemen hemen hepsi Yahudi olan ve çoğu geri planda kalarak ipleri çekenlerden bazıları Brzezinski, Samuel Huntington ve Bernard Lewis gibi asker kaçakları ve benzeri çizgilerde olanlar. Temmuz 1996’da o tarihlerde ABD Başkanı olan Clinton’a şimdiki Bush’un babası olan Baba Bush’un tamamlayamadığı Ortadoğu istilasını yeniden başlatmasını tavsiye ettiler. Fakat Clinton kendisine yapılan öneriyi reddedince, onun geleceğine bir nokta koymanın zamanı geldiğine inanan gizli güçler, Clinton’un koynuna Beyaz Saray stajyerlerinden Monika Lewinsky adında bir Yahudi kızı sokarak bir seks skandali yaratılarak hem dünyaya rezil ettiler hem de kendi güçlerini böylece bir daha ispat ettiler.

Dokümanı indirmek için buraya tıklayın.

Print Friendly

Nedir

İlginizi Çekebilir

Michael T. Klare: Kaynak Savaşları Kitabı Üzerine

Kitabın Adı: Kaynak Savaşları: Küresel Çatışmanın Yeni Alanları Kitabın Yazarı: Michael T. Klare Yayıncı Kuruluş: …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir